O NIRON INVEST GROUP

Jesteśmy firmą inwestycyjną w sektorze nieruchomości. Głównym kierunkiem naszych działań są inwestycje w nieruchomości w ujęciu krótko oraz długoterminowym. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie i sukcesy w realizacji inwestycji na rynku wtórnym i pierwotnym zarówno w Polsce jak i na Cyprze. Silną pozycję zawdzięczamy bogatemu doświadczeniu w branży, wiedzy naszych specjalistów oraz umiejętności doboru najlepszych i godnych zaufania partnerów.

Inwestujemy i pomagamy inwestować innym. Kreujemy gotowe modele biznesowe w celu generowania pasywnych przychodów. Działamy na terenie Polski, głównie Wielkopolski i Piły, gdzie znajduje się nasza siedziba oraz Cypru. Klientami naszych rozwiązań są inwestorzy z całego świata. Większość formalności załatwiamy zdalnie.

NASZ TEAM

Karolina Lewinska
Inwestor, przedsiębiorca, założyciel marki Niron Invest Group

Od dziecka związana z biznesem. Dawniej udziałowiec spółki dystrybucyjnej, dzisiaj współzałożycielka i prezes spółek Niron Invest Group w Polsce i na Cyprze. Aktywnie działająca w sferze nieruchomości w obu tych krajach. Inwestuje i pomaga inwestować innym. Jej celem jest ochrona kapitału, jego dywersyfikacja a także zabezpieczenie siebie i swoich potomków na przyszłość poprzez pasywne przychody z nieruchomości. Kobieta głodna nowych wyzwań, niepoprawna perfekcjonistka. Nadaje kierunek marce Niron Invest Group w sferze jej strategii i kierunków rozwoju. Z pasji do pięknych wnętrz stawia na jakość i gustowne wykończenie oferowanych nieruchomości, która w jej ocenie ma ogromne znaczenie. Słabość do południowego klimatu napędza ją w rozwoju działań na Cyprze. Jej misja to tworzenie bezobsługowych, dobrej jakości rozwiązań w zakresie nieruchomości, dających komfort inwestowania osobom, które na co dzień nie mają czasu pomyśleć o bezpieczeństwie swoich finansów. Jej marzeniem jest stworzenie silnej, międzynarodowej marki o globalnym zasięgu.

Sebastian Bruski
Wizjoner, inwestor, przedsiębiorca

Współtwórca i kreator marki Niron Invest Group. Człowiek, który nadaje kierunek inwestycjom realizowanym w ramach jej projektów. Wydobywa potencjał, którego nie dostrzegają inni. Ma słabość do starych nieruchomości z duszą, w których drzemie ogromny potencjał. Swoje wizje przekuwa w dochodowe projekty przygotowane do najmu dla siebie i swoich inwestorów realizowane zarówno w Polsce jak i na Cyprze. Jednym z ostatnich osiągnięć potwierdzających jego biznesowy zmysł jest adaptacja byłej kaplicy ewangelickiej na budynek apartamentów na wynajem w Złotowie. Jego główne założenia to osiągniecie wolności finansowej poprzez budowanie portfela własnych nieruchomości na wynajem. Jest zdania, że każdy powinien zabezpieczyć się w źródła pasywnego przychodu. Tym, którzy nie wiedzą jak to zrobić podpowiada jak do tego dojść. Prywatnie były sportowiec, w którym wciąż drzemie duch rywalizacji, spełniony tata, człowiek, który nie wyobraża sobie życia bez pasji, która daje mu równowagę i siłę do działania.

Nawojka Lewinska
Inwestor, manager, współtwórca Niron Apartamenty

Osoba odpowiedzialna za dział zarządzania nieruchomościami w firmie Niron Invest Group. Opiekun klienta i jego inwestycji. Na co dzień dba o jakość, poszukuje jak najlepszych rozwiązań, nieustannie wdrażając kolejne modele biznesowe do naszej oferty. Jej zadaniem jest praca nad jak najefektywniejszym wykorzystaniem nieruchomości bez względu na ich przeznaczenie. Przy jej udziale generujemy jak najlepsze stopy zwrotu dla naszych inwestorów gwarantując im tym samym pełną kontrolę i opiekę nad wynajmowanymi nieruchomościami. Swoimi działaniami dostarcza rozwiązań wszystkim tym, którzy szukają mieszkań do wynajmu na długi termin, a także tym, którzy potrzebują noclegu na doby. Wraz ze swoim zespołem, codziennie dba o zadowolenia naszych gości. Jej wizja to dostarczenie dobrej jakości komfortowych, a zarazem przystępnych cenowo mieszkań każdemu kto szuka namiastki domu przez chwile czy dłuższych czas. Cel na najbliższe lata to rozbudowa sieci apartamentów o kolejne lokalizacje na terenie Polski.